SKU: ME2607-230-51 UPC: 886895280181
List Price: Dhs. 1,607.00 AED
Sale price Dhs. 255.00 AED
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2607-230-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
ME2607-230-51
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown Honey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm