SKU: DK515S-000-66 UPC: 886895449120
List Price: Lek 7,500.00 ALL
Sale price Lek 1,800.00 ALL
(76% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 66.0 mm
  • Bridge Width: 4.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
DKNY, Women's Sunglasses, DK515S-000-66
SKU
DK515S-000-66
Brand Name
DKNY
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
4.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Clear Mirror
Frame color
No Color
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
66.0 mm