SKU: SFI181-610SIL UPC: 751286355550
List Price: Lek 5,200.00 ALL
Sale price Lek 1,400.00 ALL
(73% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Fila, Unisex Sunglasses, SFI181-610SIL
SKU
SFI181-610SIL
Brand Name
Fila
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Blue Gradient
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm