SKU: LO799S-001-69 UPC: 886895780797
List Price: Lek 16,800.00 ALL
Sale price Lek 3,600.00 ALL
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 69.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO799S-001-69
SKU
LO799S-001-69
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
69.0 mm