SKU: IB3680X-084-64 UPC: 886895685016
List Price: Lek 7,500.00 ALL
Sale price Lek 3,600.00 ALL
(52% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 6.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Vintage, Men's Sunglasses, IB3680X-084-64
SKU
IB3680X-084-64
Brand Name
Nike
Collection
Vintage
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
6.0 mm
Detailed frame color
Smoke Grey
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm