SKU: VPP053S560705 UPC: 190605393949
List Price: Lek 30,300.00 ALL
Sale price Lek 8,000.00 ALL
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP053S560705
SKU
VPP053S560705
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Transparent Purple
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm