SKU: VPP087M610584 UPC: 190605424520
List Price: Lek 20,500.00 ALL
Sale price Lek 10,600.00 ALL
(48% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP087M610584
SKU
VPP087M610584
Arm length
150.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal Sandblasted
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens width
61.0 mm