SKU: VPP100550Z21 UPC: 190605462812
List Price: Lek 18,700.00 ALL
Sale price Lek 8,900.00 ALL
(52% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP100550Z21
SKU
VPP100550Z21
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Marbled Black
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens width
55.0 mm