SKU: RNB3056-G-AU2-53 UPC: 827886036745
List Price: Lek 23,500.00 ALL
Sale price Lek 2,700.00 ALL
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3056-G-AU2-53
SKU
RNB3056-G-AU2-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Red Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Butterfly
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm