SKU: FT0766-69T-63 UPC: 889214505156
List Price: Lek 44,800.00 ALL
Sale price Lek 13,200.00 ALL
(70% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Gia, Women's Sunglasses, FT0766-69T-63
SKU
FT0766-69T-63
Brand Name
Tom Ford
Collection
Gia
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Shiny Bordeaux
Detailed lens color
Bordeaux Gradient
Frame color
Red
Frame material
Plastic
Frame shape
Butterfly
Lens color
Red
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm