SKU: VTU0125204G0 UPC: 751286353747
List Price: Lek 6,500.00 ALL
Sale price Lek 2,700.00 ALL
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU0125204G0
SKU
VTU0125204G0
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Crystal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm