SKU: BL2084B-01-51 UPC: 882851404875
List Price: Kz235,900.00 AOA
Sale price Kz69,400.00 AOA
(70% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Balmain, Women's Sunglasses, BL2084B-01-51
SKU
BL2084B-01-51
Brand Name
Balmain
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Tortoise
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm