SKU: GU2411-RD-52 UPC: 715583959903
Sale price Kz6,000.00 AOA
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2411-RD-52
SKU
GU2411-RD-52
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm