SKU: RNB1061-S-807-52 UPC: 827886065721
List Price: Kz245,300.00 AOA
Sale price Kz39,700.00 AOA
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1061-S-807-52
SKU
RNB1061-S-807-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Oval
Lens color
Grey
Lens width
52.0 mm