SKU: RNB3023-JBW-51 UPC: 716736133416
List Price: Kz264,200.00 AOA
Sale price Kz24,800.00 AOA
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3023-JBW-51
SKU
RNB3023-JBW-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm