SKU: RNB3046-G-35J-53 UPC: 716736428031
List Price: Kz273,600.00 AOA
Sale price Kz24,800.00 AOA
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3046-G-35J-53
SKU
RNB3046-G-35J-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens width
53.0 mm