SKU: RNB7043-09Q-54 UPC: 716736428703
List Price: Kz273,600.00 AOA
Sale price Kz29,800.00 AOA
(89% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7043-09Q-54
SKU
RNB7043-09Q-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens width
54.0 mm