SKU: RNB7051-G-TZ2-54 UPC: 716736791036
List Price: Kz231,200.00 AOA
Sale price Kz29,800.00 AOA
(87% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7051-G-TZ2-54
SKU
RNB7051-G-TZ2-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Dark Ruthenium
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm