SKU: RNB8001-1ED-51 UPC: 716736427966
List Price: Kz273,600.00 AOA
Sale price Kz24,800.00 AOA
(90% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8001-1ED-51
SKU
RNB8001-1ED-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm