SKU: SMTL4PV-LOGAN-51 UPC: 762753820570
List Price: Kz151,000.00 AOA
Sale price Kz9,900.00 AOA
(93% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Smith Optics, Logan, Women's Opticals, SMTL4PV-LOGAN-51
SKU
SMTL4PV-LOGAN-51
Brand Name
Smith Optics
Collection
Logan
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm