SKU: THERUNAROUND-2RT-55 UPC: 716736063669
List Price: Kz159,500.00 AOA
Sale price Kz34,700.00 AOA
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Smith Optics, Women's Sunglasses, THERUNAROUND-2RT-55
SKU
THERUNAROUND-2RT-55
Brand Name
Smith Optics
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana Palladium
Detailed lens color
Blue
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm