SKU: FT1185-28E-67 UPC: 889214549150
List Price: Kz258,500.00 AOA
Sale price Kz138,700.00 AOA
(46% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 67.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 143.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Stella, Women's Sunglasses, FT1185-28E-67
SKU
FT1185-28E-67
Brand Name
Tom Ford
Collection
Stella
Features
Arm length
143.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
67.0 mm