SKU: VTU0185206K3 UPC: 751286353921
List Price: Kz73,200.00 AOA
Sale price Kz29,800.00 AOA
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU0185206K3
SKU
VTU0185206K3
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm