SKU: RNB7063-G-V84-54 UPC: 716736986326
(85% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7063-G-V84-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7063-G-V84-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Ruthenium Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm