SKU: BE1395D-1109-56 UPC: 8056262464847
(56% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Men's Opticals, BE1395D-1109-56
SKU
BE1395D-1109-56
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Light Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm