SKU: RNB3028-LKS-55 UPC: 716736177922
(88% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3028-LKS-55
SKU
RNB3028-LKS-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm