SKU: RNB5021-S-01T-50 UPC: 716736390109
(81% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 50.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5021-S-01T-50
SKU
RNB5021-S-01T-50
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
50.0 mm