SKU: RNB7054-G-807-54 UPC: 716736790800
(85% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7054-G-807-54
SKU
RNB7054-G-807-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm