SKU: DB1096-003-57 UPC: 827886493647
List Price: Afl473.00 AWG
Sale price Afl98.00 AWG
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 150.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB1096-003-57
SKU
DB1096-003-57
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
150.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm