SKU: MARC628-0KB7-18 UPC: 827886043101
List Price: Afl334.00 AWG
Sale price Afl88.00 AWG
(73% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC628-0KB7-18
SKU
MARC628-0KB7-18
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm