SKU: RNB1079-S-P9U-61 UPC: 716736862927
List Price: Afl351.00 AWG
Sale price Afl69.00 AWG
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1079-S-P9U-61
SKU
RNB1079-S-P9U-61
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
White Crystal
Detailed lens color
Gold Mirror
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Gold
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm