SKU: LO2727-037-53 UPC: 886895624466
List Price: KM 361,00 BAM
Sale price KM 55,00 BAM
(84% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 15.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2727-037-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO2727-037-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
15.0 mm
Detailed frame color
Gradient Grey Azure
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm