SKU: AX1060-6003-55 UPC: 7895653257542
(68% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX1060-6003-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
AX1060-6003-55
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Gunmetal
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm