SKU: MK3069-1896-54 UPC: 725125402774
(75% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Edgartown, Women's Opticals, MK3069-1896-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MK3069-1896-54
Brand Name
Michael Kors
Collection
Edgartown
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm