SKU: MK5004-10034V-59 UPC: 725125941853
List Price: Tk 13,300.00 BDT
Sale price Tk 6,000.00 BDT
(54% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Michael Kors, Chelsea, Women's Sunglasses, MK5004-10034V-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MK5004-10034V-59
Brand Name
Michael Kors
Collection
Chelsea
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Rose Gold
Detailed lens color
Purple Mirror
Frame color
Rose Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
59.0 mm