SKU: MIS0074-S-RHL-59 UPC: 716736426747
List Price: Tk 32,900.00 BDT
Sale price Tk 6,700.00 BDT
(79% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 22.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0074-S-RHL-59
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MIS0074-S-RHL-59
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
22.0 mm
Detailed frame color
Gold Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm