SKU: CK21710-443-51 UPC: 883901135480
List Price: CFA126,800 XOF
Sale price CFA15,200 XOF
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Calvin Klein, Women's Opticals, CK21710-443-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
CK21710-443-51
Brand Name
Calvin Klein
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Aqua Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm