SKU: SPP108V-56-0703 UPC: 198218925922
List Price: CFA448,800 XOF
Sale price CFA78,600 XOF
(82% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Unisex Sunglasses, SPP108V-56-0703
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
SPP108V-56-0703
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Blue
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Blue
Lens width
56.0 mm