SKU: DZ7374-451-55 UPC: 196152018373
(60% Off)
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Sport, Unisex Sunglasses, DZ7374-451-55
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DZ7374-451-55
Brand Name
Nike
Collection
Sport
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Obsidian
Detailed lens color
Light Blue
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm