SKU: RNB1052-S-KB7-54 UPC: 716736427409
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
Taxes included. Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1052-S-KB7-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB1052-S-KB7-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Blue Peach
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens width
54.0 mm