SKU: DB7085-KB7-52 UPC: 716736692159
(79% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
David Beckham, Men's Opticals, DB7085-KB7-52
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
DB7085-KB7-52
Brand Name
David Beckham
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Acetate
Frame shape
Browbar
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm