SKU: RNB7057-G-SIF-53 UPC: 716736855332
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7057-G-SIF-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
RNB7057-G-SIF-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Matte Olive Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm