SKU: GU2270-BRN-51 UPC: 715583401396
Sale price CFA3,700 XOF
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Guess, Fashion, Women's Opticals, GU2270-BRN-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
GU2270-BRN-51
Brand Name
Guess
Collection
Fashion
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm