SKU: LO758S-600-53 UPC: 886895644419
List Price: CFA113,400 XOF
Sale price CFA24,200 XOF
(78% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Longchamp, Women's Sunglasses, LO758S-600-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
LO758S-600-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Red
Frame color
Frame material
Plastic
Frame shape
Oval
Lens color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm