SKU: MK3072-1017-54 UPC: 725125402927
List Price: CFA95,000 XOF
Sale price CFA30,200 XOF
(68% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Napire, Women's Opticals, MK3072-1017-54
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MK3072-1017-54
Brand Name
Michael Kors
Collection
Napire
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm