SKU: TBX417-53-03 UPC: 198218207714
List Price: CFA287,700 XOF
Sale price CFA34,500 XOF
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 147.0 mm
Additional Features
Thom Browne, Novelty, Unisex Opticals, TBX417-53-03
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
TBX417-53-03
Brand Name
Thom Browne
Collection
Novelty
Features
Arm length
147.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Navy Tortoise
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal and Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm