SKU: VE2199-12524T-56 UPC: 8053672923070
List Price: CFA192,500 XOF
Sale price CFA63,600 XOF
(66% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Versace, Fashion, Men's Sunglasses, VE2199-12524T-56
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
VE2199-12524T-56
Brand Name
Versace
Collection
Fashion
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Dark Grey Mirror Gold
Frame color
Brown
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm