SKU: MARC462-009Q-51 UPC: 716736251516
(77% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
Shipping calculated at checkout.
In stock
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marc Jacobs, Women's Opticals, MARC462-009Q-51
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MARC462-009Q-51
Brand Name
Marc Jacobs
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Brown
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm