SKU: MK4093F-3015-53 UPC: 725125383226
(51% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Palau, Women's Opticals, MK4093F-3015-53
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
MK4093F-3015-53
Brand Name
Michael Kors
Collection
Palau
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Clear
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm