SKU: OO4054-22-60 UPC: 888392081919
(71% Off)
Shipping calculated at checkout.
Out of stock
  • Lens Width: 60.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 137.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Oakley, Caveat, Women's Sunglasses, OO4054-22-60
View full details
Collapsible content
Details
Product Details
SKU
OO4054-22-60
Brand Name
Oakley
Collection
Caveat
Features
Arm length
137.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Black Iridium
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
60.0 mm